MeloKoncert na Białołęce/Tarchominie

Zapraszamy Was na dwa koncerty gordonowskie dla niemowląt i małych dzieci. Nowe piosenki, nowe rymowanki i nowe miejsce 🙂

Koncert z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do 3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.

Będzie nam miło gościć maluszki z rodzicami na kolejnym melomaluchowym koncercie, tym razem w Klubie Malucha Ksiązkowa 9b. W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach.

Koncert poprowadzą Anka Natalicz i Basia Habisiak. Dwie mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki.

Bilety na koncert w cenie 15 zł od osoby można zarezerwować lub kupić wysyłając wiadomość na adres mailowy: melozajecia@gmail.com, w odpowiedzi dostaniecie wszelkie informacje. Ze względu na lokalowe ograniczenia – prosimy o rezerwację miejsc.

DATA: sobota 6.maja 2017 godz. 16:00 i 17:15
MIEJSCE: Klub Malucha Książkowa 9b Warszawa Białołęka/Tarchomin