Fundacja CAMERATA VARSOVIA

Proponuje współuczestnictwo w realizacji szeroko rozumianych działań muzycznych.

Nasza najnowsza propozycja to zajęcia umuzykalniające dla przyszłych mam (MeloBrzuchy) i dla dzieci w wieku 0-3 (MeloMaluchy). Zajęcia prowadzone są metodą E. E. Gordona przez wykwalifikowaną kadrę w różnych lokalizacjach w Warszawie. Więcej szczegółów na Facebooku (MeloMaluchy MeloBrzuchy) lub pod numerem telefonu 737-457-452.

Oferujemy koncerty chóru CAMERATA VARSOVIA, z odpowiednio do okazji dopasowanym repertuarem, zarówno a cappella jak i z akompaniamentem.
Bogaty repertuar Chóru pozwala wybrać utwory odpowiadające potrzebom zamawiającego. W repertuarze znaleźć można bowiem zarówno znane i popularne utwory z klasyki chóralnej, jak również aranżacje muzyki rozrywkowej i kompozycje wokalno-instrumentalne.

Oferujemy oprawę muzyczną uroczystości świeckich i religijnych, a szczególnie oprawę inauguracji roku akademickiego, wręczenia dyplomów, wernisaży, spotkań świątecznych oraz ślubów, chrzcin i innych uroczystości.

Proponujemy organizację koncertów na imprezach zamkniętych, a także koncertów otwartych dla publiczności.

Oferujemy organizację wielozadaniowych przedsięwzięć artystycznych, w tym festiwali muzycznych;

Oferujemy organizację warsztatów artystycznych, w tym warsztatów wokalnych, muzycznych i edukacyjnych.
Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób posiadających już doświadczenie muzyczne, w tym doświadczenie w pracy z głosem, jak i dla osób będących – w najlepszym tego słowa znaczeniu – amatorami muzyki. Zapał do poznawania sztuki muzycznej oraz otwartość i gotowość do poszukiwań pozwolą odkryć niezwykle fascynującą krainę muzyki.

Fundacja Camerata Varsovia współpracowała już z wieloma instytucjami, m.in. z Urzędem Dzielnicy Targówek – tu znajdą Państwo referencje